Jesteś tutaj:  wieniawski.pl / Towarzystwo Muzyczne / O Grupie MTP

Grupa MTP

Grupa MTP jest Sponsorem Strategicznym przygotowań do 16. Międzynarodowego Konkursu Skrzypcowego im. Henryka Wieniawskiego, który odbędzie się w Poznaniu w dniach 9-22.10.2021 r.Źródło: www.mtp.pl


Grupa MTP słynie w Polsce i na świecie z organizacji Międzynarodowych Targów Poznańskich.Według danych Polskiej Izby Przemysłu Targowego wydarzenia Grupy MTP przyciągnęły w roku 2018 ponad 11 tysięcy wystawców, wynajęto prawie 500 tysięcy metrów kwadratowych powierzchni wystawienniczej. Targi organizowane przez Grupę MTP odwiedziło w 2018 roku ponad 850 tysięcy uczestników, co stanowiło ponad 50% wszystkich uczestników podobnych wydarzeń w Polsce1.

Targi to jednak nie jedyna działalność Grupy MTP. Jak czytamy na jej stronie internetowej: "Wierzymy w potęgę spotkań, dlatego organizujemy je nieprzerwanie od blisko 100 lat łącząc ze sobą ludzi z całego świata. Cenimy kompetencje, stąd w naszym portfolio jest aż 100 imprez targowych. Lubimy się też dobrze bawić, dlatego z powodzeniem organizujemy autorskie mega eventy dla fanów lotnictwa, motoryzacji, gier komputerowych i jeździectwa. Przez lata byliśmy „polskim oknem na świat” i kojarzyliśmy się głównie z organizacją targów, ale spektrum naszej działalności jest o wiele szersze. Dziś, poza uznanymi w świecie biznesowymi imprezami targowymi organizujemy kongresy, konferencje, wydarzenia kulturalne, sportowe, w tym mega-eventy, które rocznie przyciągają ponad 1 mln gości z całego świata. To co nas wyróżnia to ranga, zasięg i jakość organizowanych wydarzeń. Dążymy do tego, by kreować i obsługiwać najbardziej wpływowe i najciekawsze wydarzenia w wybranych branżach i tematach w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej. Takie, na które chcą przyjeżdżać decydenci i uczestnicy. Takie, które się pamięta przez cały rok".

Strona internetowa Grupy MTP: www.mtp.pl

_____________________________________________________________

1 źródło: wikipedia.org