Jesteś tutaj:  wieniawski.pl / Towarzystwo Muzyczne / Kontakt

Kontakt

Towarzystwo Muzyczne imienia Henryka Wieniawskiego w Poznaniu

ul. Świętosławska 7
61-840 Poznań
tel: +48 61 852 26 42  
biuro@wieniawski.pl

Biuro czynne dla odwiedzających w dni powszednie od godz. 10.00 do godz. 15.00

Biuro:

p.o. Dyrektor Biura: Karolina Kaźmierczak | karolina@wieniawski.pl

Rzeczniczka prasowa: Martyna Nicińska | martyna@wieniawski.pl, tel. 601 757 013

Redaktor strony internetowej i mediów społecznościowych:
Katarzyna Kułagowska Silva | katarzyna.silva@wieniawski.pl

Grafik: Barbara Guzek | barbara@wieniawski.pl

Administrator, sprawy organizacyjne: Katarzyna Tuliszka | katarzyna@wieniawski.pl

Główna Księgowa: Laura Stawska | laura@wieniawski.pl

Archiwista, Bibliotekarz: Michał Wysocki | michal@wieniawski.pl 

UWAGA: Od 1 lipca do końca października 2022 roku Archiwum-Biblioteka jest nieczynne. 

___________________________

Konto bankowe Towarzystwa Muzycznego im. H. Wieniawskiego w Poznaniu: 

Santander Bank Polska   82 10901463 0000 0000 4600 4297    
NIP: 777-00-06-539

_________________________________________________________